Kontakt2019-09-20T11:48:09+00:00

Kontakta
A2H Byggteknik

Kontakta oss gärna! Varmt välkommen att kontakta A2H om du har frågor om verksamheten eller vill veta mer om vad vi erbjuder.

Hitta till

Våra kontor

Se våra

Lediga tjänster

Johanna Englund

Tf Kontorschef

010-516 26 79
johanna.englund@a2h.se

Daniel Näkne

010-516 26 76
daniel.nakne@a2h.se

Linus Löfgren

010-516 26 78
linus.lofgren@a2h.se

Lukas Skoglund

010-516 26 81
lukas.skoglund@a2h.se

Marcus Svensson

010-516 26 85
marcus.svensson@a2h.se

Mats Hjelte

010-516 26 74
mats.hjelte@a2h.se

Per-Anders Klockars

010-516 26 75
per-anders.klockars@a2h.se

Pier Yacoub

010-516 26 84
pier.yacoub@a2h.se

Rasmus Engholm

010-516 26 82
rasmus.engholm@a2h.se

Sofie Gezelius

010-516 26 83
sofie.gezelius@a2h.se

Våra kontor

Norrköping

Besöksadress
A2H Byggteknik AB
Västgötegatan 7
602 21 Norrköping

010-516 26 70
norrkoping@a2h.se

Postadress
Box 2143
SE-600 02 Norrköping

Faktureringsadress
faktura@developingdesign.se

Ludvika

A2H Byggteknik AB
Storgatan 15, 771 30 Ludvika

010-516 26 77
ludvika@a2h.se

Västgötegatan 7,
Norrköping

Storgatan 15,
Ludvika

Jobba hos oss

Norrköping

Ludvika

A2H har många års erfarenhet av att leverera konstruktionslösningar efter varje projekts speciella förutsättningar. Våra uppdrag omfattar olika typer av projekteringsuppdrag inom industri, kontor, bostad och offentliga byggnader. Vi arbetar i alla skeden i projekteringsprocessen, från skiss och kalkylunderlag till färdiga bygghandlingar. Vi har god lokal förankring i Norrköping.

KONTORSCHEF

Norrköping

Vi söker en teamorienterad kontorschef till kontoret i Norrköping! I rollen som kontorschef
ansvarar du för att leda och planera arbetet för våra kompetenta konstruktörer.

Vi utför uppdrag inom allt från mindre tillbyggnader till stora byggprojekt. Utöver ditt arbete
som konstruktör förväntas du bygga ett starkt team på A2H då du tar till vara på gruppens
kompetens, för att stå rustad för marknadens behov. Som kontorschef har du det övergripande
ansvaret för orderingång och beläggning. Ditt breda tänk utvecklar verksamheten och affärerna,
som i sin tur bidrar till alla affärsområden inom koncernen Developing Design.

Denna rekrytering genomför vi i samarbete med EISS Rekrytering & Search.
Läs mer om tjänsten här

 

KONSTRUKTÖRER

Norrköping

I din roll som konstruktör brinner du för att ge våra beställare god service. Du ser till att ta
tillvara på beställarens intressen och arbetar för att nå kostnadseffektiva lösningar och
produktionsvänliga metoder. Du ansvarar för beräkningar inom stabilitet och hållbarhet
och har på kontoret stora möjlighet att komma med egna tankar och idéer.

A2H Byggteknik vill driva den digitala utvecklingen framåt inom byggnadskonstruktion.
Våra uppdrag genomförs med 3D-projektering och vi söker dig som är bekväm med det.
Vi arbetar med programmen Revit Structure, Robot Structural Analysis, FEM Design och
WinStatik.

Skicka din ansökan med CV och personligt brev till work@a2h.se.

Vid frågor kontakta: Johanna Englund, 010 516 26 79 eller
HR-Partner Victor Lind, 010-1775317