Kontakta
A2H Byggteknik

Kontakta oss gärna! Varmt välkommen att kontakta A2H om du har frågor om verksamheten eller vill veta mer om vad vi erbjuder.

Hitta till

Våra kontor

Se våra

Lediga tjänster

Johanna Englund

Affärsområdeschef

010-516 26 79
johanna.englund@a2h.se

Andreas Qwillbard

010-516 26 80
andreas.qwillbard@a2h.se

Daniel Näkne

010-516 26 76
daniel.nakne@a2h.se

Linus Löfgren

010-516 26 78
linus.lofgren@a2h.se

Lukas Skoglund

010-516 26 81
lukas.skoglund@a2h.se

Marcus Karlsson

010-516 26 68
marcus.karlsson@a2h.se

Philip Halabi

010-516 26 73
philip.halabi@a2h.se

Våra kontor

Norrköping

Besöksadress
A2H Byggteknik AB
Västgötegatan 7
602 21 Norrköping

010-516 26 70
norrkoping@a2h.se

Postadress
Box 2143
SE-600 02 Norrköping

Faktureringsadress
faktura@developingdesign.se

Ludvika

A2H Byggteknik AB
Storgatan 15, 771 30 Ludvika

010-516 26 77
ludvika@a2h.se

Västgötegatan 7,
Norrköping

Storgatan 15,
Ludvika

Jobba hos oss

Norrköping

Ludvika

A2H har många års erfarenhet av att leverera konstruktionslösningar efter varje projekts speciella förutsättningar. Våra uppdrag omfattar olika typer av projekteringsuppdrag inom industri, kontor, bostad och offentliga byggnader. Vi arbetar i alla skeden i projekteringsprocessen, från skiss och kalkylunderlag till färdiga bygghandlingar. Vi har god lokal förankring i Norrköping.

Uppdragsansvarig konstruktör

Norrköping

Nu söker vi Dig som vill axla rollen som uppdragsansvarig konstruktör hos oss och bli en viktig medlem i vårt team! Som uppdragsansvarig konstruktör samordnar och leder du konstruktionsarbetet internt. Du ansvarar för att relevanta konstruktionsritningar och beräkningar tas fram i uppdragen, samt att kostnads-, kvalitets- och tidsmål efterlevs. I uppdraget ingår att arbeta med anbudsförfrågningar, lämna offerter, handla upp underkonsulter och signera ramavtal i samråd med affärsområdeschef.

I rollen ingår också att agera som mentor och stödja övriga konstruktörer. Du deltar i styrgruppen där vi arbetar med vår strategiska affärsutveckling och du rapporterar till affärsområdeschefen.

Vi söker tjänsten via EISS Rekrytering & Search, mer information om tjänsten här
Sista ansökningsdag är den 4 oktober 2020