Kontakt 2018-01-18T10:44:38+00:00

Kontakta
A2H Byggteknik

Kontakta oss gärna! Varmt välkommen att kontakta A2H om du har frågor om verksamheten eller vill veta mer om vad vi erbjuder.

Hitta till

Våra kontor

Se våra

Lediga tjänster

Annika Andersson

010-516 26 71
annika.andersson@a2h.se

Daniel Näkne

010-516 26 76
daniel.nakne@a2h.se

Jakob Eklund

010-516 26 72
jakob.eklund@a2h.se

Joel Romppainen

010-516 27 16
joel.romppainen@a2h.se

Johanna Englund

010-516 26 79
johanna.englund@a2h.se

Karoline Karlsson

Sjukskriven tills vidare

010-516 26 73
karoline.karlsson@a2h.se

Kenneth Sühl

Kontorschef

010-516 26 77
kenneth.suhl@a2h.se

Linus Löfgren

010-516 26 78
linus.lofgren@a2h.se

Lukas Skoglund

010-516 26 81
lukas.skoglund@a2h.se

Mats Hjelte

010-516 26 74
mats.hjelte@a2h.se

Olof Pelo

010-516 26 80
olof.pelo@a2h.se

Per-Anders Klockars

010-516 26 75
per-anders.klockars@a2h.se

Pier Yacoub

010-516 26 84
pier.yacoub@a2h.se

Rasmus Engholm

010-516 26 82
rasmus.engholm@a2h.se

Sofie Gezelius

010-516 26 83
sofie.gezelius@a2h.se

Våra kontor

Norrköping

A2H Byggteknik AB
Västgötegatan 7, 602 21 Norrköping
Box 2143 / 600 02 Norrköping

010-516 26 70
norrkoping@a2h.se

Ludvika

A2H Byggteknik AB
Storgatan 15, 771 30 Ludvika

010-516 26 77
ludvika@a2h.se

Västgötegatan 7,
Norrköping

Storgatan 15,
Ludvika

Jobba hos oss

Norrköping

Ludvika

A2H har kontor i Norrköping och Ludvika och vi behöver förstärka båda kontoren med ytterligare erfarna medarbetare. Efterfrågan på våra tjänster ökar hela tiden och vi söker därför två engagerade erfarna medarbetare som vill vara en del av vårt starka ingenjörsteam som utvecklar Byggprojektering inom DDS-koncernen.

Vi söker erfarna byggnadskonstruktörer som sätter stort värde i att bygga kontaktnät och relationer samt känner ett stort personligt ansvar för sina arbetsuppgifter.

Kvalifikationer

Vi söker dig som är Byggingenjör, Högskole- eller Civilingenjör med inriktning mot byggkonstruktion och med erfarenhet av liknande arbetsuppgifter inom konsult- eller entreprenadverksamhet. Vi ser att du jobbar obehindrat i IT-miljö och är nyfiken på ny teknik samt har ett socialt engagemang. Du känner ett personligt ansvar för dina arbetsuppgifter. Vi ser gärna att du har minst fem års erfarenhet och är van att handlägga egna konstruktionsuppdrag samt har en stark vilja att driva egna byggprojekt från början till färdigställande.

Arbete och ansvar

Våra uppdrag växlar från små till stora projekt och du kan få delta i alla skeden i ett projekt, från idéskisser, kalkyler till genomförande. Du utför dina uppgifter i nära samarbete med andra konstruktörer inom företaget. Vi arbetar antingen självständigt eller i team.

Kontakta Kenneth Sühl
010-516 26 77
kenneth.suhl@a2h.se