Kontakt2019-09-20T11:48:09+00:00

Kontakta
A2H Byggteknik

Kontakta oss gärna! Varmt välkommen att kontakta A2H om du har frågor om verksamheten eller vill veta mer om vad vi erbjuder.

Hitta till

Våra kontor

Se våra

Lediga tjänster

Johanna Englund

Kontorschef

010-516 26 79
johanna.englund@a2h.se

Daniel Näkne

010-516 26 76
daniel.nakne@a2h.se

Linus Löfgren

010-516 26 78
linus.lofgren@a2h.se

Lukas Skoglund

010-516 26 81
lukas.skoglund@a2h.se

Marcus Svensson

010-516 26 85
marcus.svensson@a2h.se

Mats Hjelte

010-516 26 74
mats.hjelte@a2h.se

Per-Anders Klockars

010-516 26 75
per-anders.klockars@a2h.se

Philip Halabi

010-516 26 73
philip.halabi@a2h.se

Pier Yacoub

010-516 26 84
pier.yacoub@a2h.se

Rasmus Engholm

010-516 26 82
rasmus.engholm@a2h.se

Våra kontor

Norrköping

Besöksadress
A2H Byggteknik AB
Västgötegatan 7
602 21 Norrköping

010-516 26 70
norrkoping@a2h.se

Postadress
Box 2143
SE-600 02 Norrköping

Faktureringsadress
faktura@developingdesign.se

Ludvika

A2H Byggteknik AB
Storgatan 15, 771 30 Ludvika

010-516 26 77
ludvika@a2h.se

Västgötegatan 7,
Norrköping

Storgatan 15,
Ludvika

Jobba hos oss

Norrköping

Ludvika

A2H har många års erfarenhet av att leverera konstruktionslösningar efter varje projekts speciella förutsättningar. Våra uppdrag omfattar olika typer av projekteringsuppdrag inom industri, kontor, bostad och offentliga byggnader. Vi arbetar i alla skeden i projekteringsprocessen, från skiss och kalkylunderlag till färdiga bygghandlingar. Vi har god lokal förankring i Norrköping.

SENIOR KONSTRUKTÖR

Norrköping

Nu söker vi en Senior Konstruktör där du blir mentor och stödjer våra konstruktörer i deras dagliga arbete och utveckling. I vissa av projekten kan du ha rollen som uppdragsansvarig konstruktör, men ditt övergripande uppdrag är att stödja och coacha konstruktörerna i deras kompetensutveckling och säkerställa kvalitén i projekten.

Denna tjänst söker vi tillsammans med EISS Rekrytering & Search,
Läs mer om tjänsten här

KONSTRUKTÖRER

Norrköping

I din roll som konstruktör brinner du för att ge våra beställare god service. Du ser till att ta tillvara på beställarens intressen och arbetar för att nå kostnadseffektiva lösningar och produktionsvänliga metoder. Du ansvarar för beräkningar inom stabilitet och hållbarhet och har på kontoret stora möjlighet att komma med egna tankar och idéer.

A2H Byggteknik vill driva den digitala utvecklingen framåt inom byggnadskonstruktion. Våra uppdrag genomförs med 3D-projektering och vi söker dig som är bekväm med det. Vi arbetar med programmen Revit Structure, Robot Structural Analysis, FEM Design och WinStatik.

Skicka din ansökan med CV och personligt brev till work@a2h.se.

Vid frågor kontakta: Johanna Englund, 010 516 26 79 eller
HR-Partner Victor Lind, 010-1775317